DALYAN MERKEZDE SUİT BUTİK OTEL – REST. - CAFE - BAR TESİSİ

- LOKASYON : Muğla ili, Ortaca ilçesi, Dalyan beldesinin şehir-çarşı merkezindedir, nehir'e 2. parseldedir.

- MESAFELER : İztuzu plajına 10 km, Dalaman havaalanına 23 km, Köyceğiz!e 26 km, Göcek’e 34 km, fethiye’ye 55 km, Muğla’ya 92 km. mesafededir.

- KONUM : Dalyanın şehir ve parekende çarşı merkezindedir, kanallar ve gezi tekneleriyle içiçe, Nehire 2. konumdadır, nefis bir doğa, nehir ve tarih manzarasına sahip olup, otopark sorunu yoktur.

- BİLGİLER : Tesisimiz ruhsatlı ve iskanlıdır,tüm birimleriyle aktif ve faaldir, komple yeni revizyondan geçmiştir, iç ve dış boyası yeni yapılmıştır, gerekli olan mekanik sistemleri mevcuttur( güneş enerji sistemleri, su deposu, güvenlik sistemi,tüm tesisat birimleri vs.), tüm demirbaş, dekorasyon ve malzemeleri mevcut olan Tesisimiz,havuzlu suit butik otel ve restaurant-cafe-bar' dan oluşan iki ayrı işletmedir;

A - OTEL : 12 adet 1+1 suit odadan oluşmaktadır, gerekirse her odada 4 kişilik aile kalabilir (48 kişilik), balkonlu olan her oda ayrı bir tema'ya sahip olup çok özel ve butik olarak dizayn edilmiştir, tüm eşya ve dekorasyonu mevcuttur ( mini bar, klima, led tv,telefon, saç kurutma , oturma salonu birimleri, yatak odası birimleri vs.), aktif bir yüzme havuzu, yeşillikler içinde havuzbaşı bar ve siesta birimleri mevcuttur.

B - RESTAURANT-BAR-CAFE : Otelin yoğun bir yaya trafiği bulunan ön caddeye bakan cephesinde yer alan işletme, caddeden geçen dış müşteriye'de hitap eden restaurant-cafe-bar'dan oluşan bir işletmedir, müstakil ve malzemeli mutfak,wc ve tüm malzemesiyle işletmeye hazırdır, kapalı alan ve geniş bahçe açık alanıyla restaurant,cafe,bar, fastfood amaçlı işletme için veya kiraya vermek için çok uygundur.

 

Konumu: DALYAN,ORTACA-MUĞLA
Proje Bedeli: ---

İNDA PROJE

İNDA PROJE

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin

Facebook Sayfamız